🔺Близько 17:25 у с. Пристін Куп’янської громади окупанти завдали удар між двома баготоквартирними будинками. Постраждали три людини: жінка - 69 років та двоє чоловіків - 71 та 72 років
‼️Офіційне повідомлення! 🔉Сьогодні, на Харківщині, в одному із підрозділів, військовослужбовцями, на підґрунті особистих взаємовідносин, було застосовано вогнепальну зброю. Внаслідок стрілянини, троє військовослужбовців загинуло, ще четверо отримали поранення. Поранених військовослужбовців було оперативно доставлено до Військово-медичного клінічного центру, де їм надається вся невідкладна медична допомога