Настав час бути свідомими, нарешті. Стільки вже всього пережили, ну невже не зрозуміло, попереду ще стільки викликів. Мова – основа основ. Українською звучить серце України
Українська – це основа нашої держави, основа нашої сили. Спілкуйтеся українською хоча б із дітьми вашими. Заради них, аби вони знали її, аби вони спілкувалися рідною мовою
А ви як вважаєте? Останні події якось вплинуть на свідомість людей? Вони (окупанти - прим. ред.) знищують людей, знищують українську мову, знищують нас, українців…"
Вона боролася за мову. Не завжди делікатно, не завжди вдало, але так щиро. Як ніхто з нас. Розмовляймо українською. Пані Ірина віддала за це життя
Знову за українську вбивають! Ви не завжди точно формулювали зміст, я міг не зі всім погоджуватися, але вас не можна не поважати за сталі погляди. Деякі просто випереджали час
Це був постріл в Україну. Ірина Фаріон у своєму УouTube-каналі розповідала про видатних українців, які загинули за ідею. За ідею загинула і вона сама. Навряд чи хтось захищатиме українську мову так затято і безкомпромісно. Мова має значення. За неї вбили Ірину Дмитрівну Фаріон. Вічна пам‘ять
Я зайшла в стрічку новин і у мене ШОК! Ірина Фаріон, серйозно? Та невже це правда??? Якою б радикальною позицією вона не йшла, але головне - вона була за Україну. Дуже сумно і шкода... І вдвічі сумно з коментарів, де відверто радіють її смерті
Як би я не ставився до Ірини Фаріон, до її висловлювань тощо, але вважаю, що НІХТО не має права позбавляти людину життя. Ми ж не пі*ари, які сьогодні в Миколаєві так само цинічно, але ракетним ударом забрали життя 10-ти річної дитини
Вона зробила з мене українця. Люблю, пам’ятаю, вчуся, помчуся
В мене немає слів... Вбивства беззахисних дітей та жінок з боку росіян - це довічна трагедія для нашої країни. Замовні вбивства беззахисних людей всередині України - це паскудство та пособництво тероризму. Мої співчуття близьким та рідним Ірини Дмитрівни