За останній місяць росіянам вдалося захопити кілька ключових позицій і об'єктів рельєфу, при цьому ситуація для українців на цих напрямках неухильно погіршується
Чи справді [краще] захищати кожен дюйм української території, незважаючи ні на що? Чи не краще відступити з певних більш відкритих позицій
Ось уже місяць немає перепочинку в боях
Найважливіше завдання для українців – вижити. Для росіян – стерти з лиця землі це українське місто
Це була велика помилка, що нас забрали звідти
Окопи були глибокими, бліндажі - добре організованими, контрольні пункти - справними, все працювало. Ми розуміли противника, знали, як він пересувається і як реагує
Поки Торецьк обороняється, інші населені пункти можуть жити більш-менш нормальним життям
Солдати 24-ї бригади заявили, що вже бачать ознаки майбутнього наступу на Торецьк, і застерігали старших командирів від ротації в такий критичний момент
Зараз 41-ша бригада більше командує в районі Торецька. Україна направила кілька своїх найкращих бригад, щоб спробувати стабілізувати ситуацію, але їхні сили обмежені. Запеклі бої, за словами солдатів, можуть ускладнити будь-які надії Києва перехопити ініціативу і знову перейти в наступ