Провів Ставку. Фронт. Зброя. Обмін полоненими. Законодавчі ініціативи. Деталі – згодом
На території Курської області завершено пошук та знищення противника в населеному пункті Суджа та трьох інших населених пунктах. Для підтримання правопорядку і забезпечення першочергових потреб населення на підконтрольних територіях створено військову комендатуру призначено її керівника генера-майора Москальова
Для дотримання правопорядку та забезпечення першочергових потреб населення на підконтрольних територіях було створено військову комендатуру. Її керівником призначений генерал-майор Москальов
Любимівка вільна! Відео після зачистки населеного пункту від російських солдатів
Загалом від початку операції на території Курської області наші війська з боями просунулися на 35 км. Взято під контроль 1150 кв. км території, 82 населених пункти. Ситуація контрольована
Взято під контроль 1 тисячу 150 квадратних км території, 82 населених пункти
ЗСУ з початку наступу в Курській області захопили 82 населені пункти, просунулися на 1150 км² і 35 км вглиб
Сили оборони продовжують ведення операцій на східних та південних зонах. Основні зусилля зосереджуються на недопущені просування противника в напрямку Торецька та Покровська
Ця операція, чим вона унікальна? Ну, по-перше, вона чимось, знаєте, вже є навіть почерком Сирського. Не хочеться розповідати, в чому саме він полягає. Але спочатку атакували сили спеціальних операцій, потім морські піхотинці, потім регулярні частини. Це так було на Харківщині, схоже, так було на Курщині
Залужний пішов, «м'ясник» прийшов
Україна, реалізуючи право на самооборону й захищаючи життя людей у прикордонних громадах нашої країни, здійснює активні дії на російській території, але водночас українські сили оборони суворо дотримуються вимог міжнародних конвенцій і міжнародного гуманітарного права
У Курській області просуваємося далі. Від одного до двох кілометрів на різних ділянках від початку доби. І ще понад 100 полонених російських військових за цей же період. Я вдячний усім причетним. Це пришвидшить повернення додому наших хлопців і дівчат
Розбіжності між українськими офіційними звітами та спостережуваними заявами ISW і геолокованими записами не є спростуванням українських офіційних звітів, а скоріше є результатом властивих обмежень методології відкритого коду ISW та прагнення використовувати лише загальнодоступну інформацію. ISW не оцінює, що українські сили контролюють всю територію в межах максимального обсягу заявлених українських просувань відповідно до визначення «контролю», яке використовує ISW
З початку поточної доби війська на окремих напрямках просунулись від одного до двох кілометрів. Завершено пошук та знищення противника в населеному пункті Суджа
Безперечно, це (операція в Курській області – ред.) крок, про який Україна гірко шкодуватиме
На жаль на захід від дороги на Льгов, ми так і не змогли зачистити ліси та посадки від супротивника, а тому фланг нашого угруповання тут не стійкий і супротивник обов’язково пробуватиме цим скористатися, щоб рухатися далі на північ (на Льгов)
Зараз ми зробили так само: ми знову довели, що в будь-якій ситуації ми, українці, здатні досягати своїх завдань, здатні захищати свої інтереси і свою незалежність. І ми маємо на 100% використати наші досягнення. Так і буде
Зберігаємо увагу до кожного напрямку захисту нашої держави. До всіх фронтових напрямків. Донеччина – покровський, торецький, краматорський. Харківщина. Південь. Окрема увага – Курській області [країни-агресора РФ], а отже – захисту всіх наших прикордонних громад поруч
Російська держава повинна відповідати за те, що вона наробила. І вона відповідає
Окремо обговорив із міністром оборони Умєровим, представниками Верховної Ради та Офісом, щоб для наших воїнів – для всіх захисників і захисниць, які виконують бойові завдання на території держави-агресора, – були гарантовано й швидко забезпечені всі виплати, премії та інші речі, які передбачені для фронту