Провів Ставку. Фронт. Зброя. Обмін полоненими. Законодавчі ініціативи. Деталі – згодом
На території Курської області завершено пошук та знищення противника в населеному пункті Суджа та трьох інших населених пунктах. Для підтримання правопорядку і забезпечення першочергових потреб населення на підконтрольних територіях створено військову комендатуру призначено її керівника генера-майора Москальова
Для дотримання правопорядку та забезпечення першочергових потреб населення на підконтрольних територіях було створено військову комендатуру. Її керівником призначений генерал-майор Москальов
Любимівка вільна! Відео після зачистки населеного пункту від російських солдатів
Загалом від початку операції на території Курської області наші війська з боями просунулися на 35 км. Взято під контроль 1150 кв. км території, 82 населених пункти. Ситуація контрольована
Взято під контроль 1 тисячу 150 квадратних км території, 82 населених пункти
ЗСУ з початку наступу в Курській області захопили 82 населені пункти, просунулися на 1150 км² і 35 км вглиб
Сили оборони продовжують ведення операцій на східних та південних зонах. Основні зусилля зосереджуються на недопущені просування противника в напрямку Торецька та Покровська
Близько 100 російських солдатів вийшли з вантажівок і рушили в бік нашої позиції. Вони не знали, що їхня друга лінія - це вже наша перша. <...> Коли вони підійшли приблизно на 60 метрів, наші солдати відкрили вогонь
Дуло було повернуто назад, танк не був готовий до бою
Залужний пішов, «м'ясник» прийшов
Ця операція, чим вона унікальна? Ну, по-перше, вона чимось, знаєте, вже є навіть почерком Сирського. Не хочеться розповідати, в чому саме він полягає. Але спочатку атакували сили спеціальних операцій, потім морські піхотинці, потім регулярні частини. Це так було на Харківщині, схоже, так було на Курщині
Україна, реалізуючи право на самооборону й захищаючи життя людей у прикордонних громадах нашої країни, здійснює активні дії на російській території, але водночас українські сили оборони суворо дотримуються вимог міжнародних конвенцій і міжнародного гуманітарного права
У Курській області просуваємося далі. Від одного до двох кілометрів на різних ділянках від початку доби. І ще понад 100 полонених російських військових за цей же період. Я вдячний усім причетним. Це пришвидшить повернення додому наших хлопців і дівчат
Розбіжності між українськими офіційними звітами та спостережуваними заявами ISW і геолокованими записами не є спростуванням українських офіційних звітів, а скоріше є результатом властивих обмежень методології відкритого коду ISW та прагнення використовувати лише загальнодоступну інформацію. ISW не оцінює, що українські сили контролюють всю територію в межах максимального обсягу заявлених українських просувань відповідно до визначення «контролю», яке використовує ISW
З початку поточної доби війська на окремих напрямках просунулись від одного до двох кілометрів. Завершено пошук та знищення противника в населеному пункті Суджа
На жаль на захід від дороги на Льгов, ми так і не змогли зачистити ліси та посадки від супротивника, а тому фланг нашого угруповання тут не стійкий і супротивник обов’язково пробуватиме цим скористатися, щоб рухатися далі на північ (на Льгов)
Сьогодні було вже кілька доповідей головкома ЗСУ Олександра Сирського щодо ситуації на фронті, а також на територіях проведення нашої операції в Курській області. Збільшуємо територію активних дій
Це загальна й обов'язкова політика нашої держави: наші захисники мають бути убезпечені від будь-якого бюрократичного тиску
Дякую кожному солдату, кожному командиру, які це забезпечують. Знову дякую й усім нашим хлопцям, які поповнюють обмінний фонд, – це дуже важливо для нашої держави. Уже сотні російських військових здалися в полон, і всі вони отримають гуманне ставлення – такого ставлення вони навіть у їхній же, російській, армії не мали