Цитати
Інформація надходила через російських офіційних осіб, російських військових блогерів, а також через повідомлення в соціальних мережах, мало з яких можна перевірити незалежно. Українці офіційно робили поодинокі заяви без конкретики. Проте вимальовується картина ретельно спланованої операції великого масштабу
[Росіяни] не обговорюють війну, і взагалі відчувають себе досить комфортно, тому що десь йде війна, хтось вбиває. Їм цікаво дивитися на це по телевізору. Але коли війна переходить на територію Росії, вони, звичайно, лякаються. Вони в шоці. Це має значний вплив на психологічний стан росіян. Це також є інструментом впливу
Є певні речі, які мають бути зроблені з елементом несподіванки, і які мають відбуватися на місцевому рівні. Але дискусії між силами-партнерами відбувалися, просто не на публічному рівні
Україна повинна або знищити ціль у її джерелі, а саме знищити бази, з яких здійснюються ракетні та артилерійські удари, або мати можливість захищатися з землі за допомогою протиповітряної зброї, чого ми не можемо зробити, тому що у нас її недостатньо. Це рішення не має сенсу. Коли Україні надається зброя, це [має] стати нашою відповідальністю
Нам потрібно використовувати абсолютно чіткі інструменти, щоб примусити Росію [до переговорів]. Один з них - військовий інструмент примусу. Тобто, крім економічних і дипломатичних інструментів, нам потрібно завдавати Росії значних тактичних поразок. На Курщині ми бачимо оптимізацію цього військового інструменту примусу
Україна дуже зацікавлена в тому, щоб відображати свої дії в Курську — і прийняття рішень в інших місцях на полі бою — як незалежні від своїх західних спонсорів
наголошує ЗМІ, нагадуючи, Ворог за допомогою своїх західних господарів - виконує їхню вказівку, і Захід веде проти нас війну, використовуючи українців
Повідомлення для Заходу: дякую за зброю та купу порад, але ми самі визначаємо темп нашої війни. І давайте працювати на цій основі в епоху після Байдена. Меседж для Путіна: ця війна не завершена. Якщо ви думаєте, що ми підемо на нібито підтриману Трампом мирну угоду, яка розділить Україну, подумайте ще раз
описує ймовірну логіку Зеленського британський журналіст Український лідер зробив відповідні висновки. Його країні треба було боротися з росіянами по-іншому. (...) Домовленості [про умови використання наданої партнерами зброї] виснажували Україну, перетворюючи її на постійну жертву, м’ячик для биття росіянами. (...) ... Помахування пальцем з Білого дому Байдена чи берлінської канцелярії Олафа Шольца більше не мало сенсу в Києві. Очевидна слабкість Байдена надихнула Зеленського
Цей непопулярний захід (мобілізація - УНІАН) може відродити антивоєнний рух серед молоді, лопнути бульбашку самовдоволення. (...) Система Путіна побудована на народному цинізмі (ніщо не має значення) і апатії (нічого не можна змінити). Останній поворот у цій війні може допомогти зламати цю систему
Якщо їм доведеться це зробити, Київ вважатиме це великою перемогою і потенційно зможе використовувати її на передовій
Правда полягає в тому, що якби Україні дозволили ескалувати з самого початку, вона могла б уже наблизити війну до кінця на вигідних для Києва умовах. Час покаже, чи вже занадто пізно для цього, чи цей зухвалий напад може стати переломним моментом
Це була жалюгідна історія протягом усієї війни, коли західні союзники виробляли політику не на основі життєво важливих оборонних потреб України, а з безпідставного страху російської помсти
пише відставний полковник, називаючи кожен крок Заходу у підтримці України "неохочим, половинчастим, неадекватним Цей сміливий крок (наступ в Курській області – УНІАН) викриває боягузтво союзників України. Путін сказав своїм чиновникам: "Захід воює з нами руками українців". Якщо так, то вони продовжують бути прив'язаними за спиною Києва
Як таке може бути в країні, яка воює зі своїм сусідом? Це було можливо лише тому, що Путін знав, що його територія залишається практично невразливою для нападу через обмеження Заходу на використання української зброї. (...) Реальність така, що боязкість Заходу захищала російську територію
Абсурдно вважати ці кордони священними з того моменту, як Путін ввів через них війська. (...) Росія не соромиться посилати іранські та північнокорейські ракети та дрони, не кажучи вже про свої власні, в Україну з глибини російської території, і немає причин, чому б вона була захищена від атак у відповідь. Це був вибір Путіна, а не Зеленського чи НАТО, перетворити територію Росії на зону бойових дій
Десятки так званих червоних ліній були перетнуті, відколи Росія розпочала воєнні дії, а Німеччина наважилася посилати на допомогу обороні Києва лише каски. Путін так і не вирішив використати ядерну зброю, тому що це принесе йому набагато більше шкоди, ніж користі
наголошує він, критикуючи досі існуючу заборону на удари ракетами ATACMS по території РФ