Коли ми говорили про дві громади – це був лише початок. Будемо посилювати комендантську годину – це п’ять районів: Богодухівський, Харківський, Куп’янський, Ізюмський та Чугуївський
Такі заходи покликані безпековою ситуацією, протидією ДРГ у прикордонні. Ну і звичайно, коли наші спецслужби працюють, вони так само мають діяти у комфортних для них умовах
Для 201 населеного пункту Харківщини віднині діє продовжена комендантська година – з 17:00 до 09:00. Рішення ухвалене для забезпечення ефективної роботи Сил оборони, а також для безпеки цивільних, адже на цих фронтових прикордонних територіях вкрай небезпечно проживати
За минулу добу евакуйовано 55 людей: 46 дорослих та 9 дітей