27 червня я отримав відповідь від ДБР, де сказано, що цей лист буде доданий до існуючої справи, де опосередковано розглядаються дії командування ОСУВ "Хортиця" (щодо інших людей) і, мов, все. Що це значить? Це значить, що ДБР порушує закон і робить це максимально зухвало. Це фактично навмисна бездіяльність
Наскільки мені відомо, в морській піхоті тиждень було "полювання на відьом", щоб ніхто нічого поганого про "колишнього" не сказав
Це значить, що ДБР порушує закон і робить це максимально зухвало. Це фактично навмисна бездіяльність, а для себе їхній лист я переклав як “привіт, Богдан, на пох*й на тебе і на закон України, живи з цим”
Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює
Ці дії, а також спілкування різних людей та деякі дзвінки ясно дали мені зрозуміти, що є вказівка зверху “не давати хід цій справі”