Суджанський район. Противник накатом зайшов у н.п. Мартиновка. Близько 7 машин військової техніки з особовим складом
Події, які відбулися вчора після заходу (українських, - ред.) диверсійних розвідувальних груп на нашу територію, створили багато метушні та паніки. Нині ситуація стабільна, але дуже напружена
На даний момент у Білівському та Обоянському районах немає жодних бойових зіткнень, прикордонники та військові захищають кордон. Наші війська роблять все необхідне для захисту мирного населення
Плюс треба враховувати, що поки що атомна станція не перебуває під загрозою, але досить серйозно пошматована енергосистема Російської Федерації на півдні Росії. І це може ускладнити ситуацію
Якщо ті, хто отримає над нею контроль, якимось чином зупинять вироблення електроенергії, то цілком можливе повторення ситуації, яка була при аварійному відключенні одного з реакторів на Ростовській атомній станції, коли був масштабний блекаут, і мільйони людей залишилися без електроенергії
Оперативний персонал готовий. Тобто, якщо таки зайдуть на територію, діючі блоки одразу зупинять. Це один із можливих варіантів