Чекаємо реакції світу, чекаємо реакції МАГАТЕ
Експерти МАГАТЕ стали свідками сильного темного диму з північної частини Запорізької АЕС після численних вибухів, які пролунали ввечері. На ЗАЕС команді повідомили про ймовірну атаку безпілотника сьогодні на одну з охолоджувальних веж, розташованих на майданчику. Про вплив на ядерну безпеку не повідомляли
Можливо, це провокація, або спроба створити паніку в населених пунктах на правому березі колишнього водосховища. Наразі ЗАЕС працює в штатному режимі, наскільки це можливо в умовах окупації
Про вплив на ядерну безпеку не повідомлялося
Росія з першого дня захоплення Запорізької АЕС використовує її суто для шантажу і України, і всієї Європи та світу. Чекаємо на реакцію світу, чекаємо на реакцію МАГАТЕ