Такий рух ми постійно відмічали по напрямку нашого пункту пропуску Покровка, з суміжного боку Колотилівка. Власне, росіяни також пропускали громадян України на цьому напрямку, але за останній час, під час більш активних дій, які відбуваються на кордоні з РФ, по території Росії, вони не пропускають громадян України в бік нашої держави, і рух тут відсутній
Якщо говорити про кордон з Росією, то взагалі таких випадків не було
Обстановка у місті дуже складна, ворог місто не зайняв, заходили диверсійні групи, а наші захисники їх відбили
Тільки за добу ворог обстріляв близько трьох тисяч разів Донетчину з усіх наявних видів озброєння. На жаль, за добу одна людина загинула та дві - отримали поранення