Учора написали про спроби противника працювати дронами по нашій армійській авіації. На жаль, попередньо, сьогодні у них це вийшло
Якщо підтвердиться про дрон, то це історичне досягнення, гідне найвищих нагород України. Раніше українці неодноразово публікували відео невдалих спроб перехоплення гелікоптерів на лінії фронту, проте вперше заявлено перехоплення там, де ворог не очікував, на тиловому аеродромі
Стосовно Мі-8 під Донецьком точної інформації щодо екіпажу поки що немає. Будемо надіятися…"
Причому дальність від ЛБС ну дуже суттєва