Для виконання ворожого завдання жінка обходила територію прифронтової громади, де фіксувала місця базування українських захисників. Також фігурантка "втемну" випитувала потрібну їй інформацію під час побутових розмов із мешканцями прилеглих селищ
Одержані відомості вона месенджером направляла російській розвідці через «зв’язкового» – бойовика окупаційного угруповання РФ, який воює на східному фронті
Найбільше ворога цікавили координати укріпрайонів та бойових позицій артилерії, яка тримає під вогневим контролем штурмові групи окупантів. Розвідувальні відомості потрібні були рашистам для підготовки бойових операцій з метою прориву оборони українських військ на найгарячішому напрямку фронту
Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення або розміщення ЗСУ)