Слідчий Солом’янського управління поліції повідомив затриманим про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу. За вчинене чоловікам загрожує до 10 років позбавлення волі
Я б рекомендувала батькам спілкуватися з дітьми, тому що по-перше є психологічне навантаження зараз. Про те, що є воєнні дії, багато наших ворогів можуть використовувати їх як руки своїх і їх будуть залучати до неправомірних дій
Звертаюсь до молоді у вас все життя попереду. Пам'ятайте, що гроші і інші блага на варте того, щоб заплямити свою репутацію і частину життя провести у в'язниці
Вони ж націлені не на те, щоб знищити всі військові автомобілі, а для того, щоб посіяти паніку зневіру, зневіру серед військових, родин військових. Що от хлопці захищають народ, а серед народу виявляються такі покидьки які готові за 300 доларів спалити автомобіль військовому
Їм платили вдвічі менше обіцяного. До того ж, "роботодавці" вдавалися до шантажу, погрожуючи у разі відмови у співпраці передати всю переписку до правоохоронних органів