Цитати
У медальному заліку, з однією бронзовою нагородою, Україна посідає 35 позицію
Сьогодні, 31 липня, у п'ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 8 видах спорту
Моїм особистим бажанням було, і я, напевно, знав, що Ольга — одна з тих людей, які принесуть Україні медаль
Ми на війні. Але наші спортсмени все одно приїхали. Вони борються... Ми підтримуємо всіх наших олімпійців, які тут, у Парижі, представляють нашу країну. Чим більше нагород для нас, тим краще
Вона від 2019 року представляє Азербайджан, і повірте: я знаю, кому не треба тиснути руку. Вона мені вчора побажала "золото", і це дуже приємно
сказала Харлан у коментарі Суспільне Спорт У зв’язку з погіршенням безпекової ситуації в близькосхідному регіоні, МЗС рекомендує громадянам України утриматися від будь-яких поїздок до Лівану до стабілізації обстановки
Завтра, 30 липня, відключення не прогнозуються
йдеться у повідомленні компанії Якщо транзит російської нафти через Україну не буде відновлений найближчим часом, Slovnaft не продовжить постачання дизельного палива в Україну, яке покриває десяту частину українського споживання
Я присвячую це усій Україні, друзі. Я присвячую це нашим захисникам і захисницям. Я хочу це присвятити тим спортсменам, які не могли сюди приїхати, тому що їх убила Росія. Я присвячую це їм. Я українка. У нас завжди є сили, ми завжди будемо боротися
наголосила олімпійська чемпіонка Якою б ця медаль не була, вона для мене золота. Бо те, через що ми проходимо, через що проходить кожен українець, кожен спортсмен, який представляє тут Україну, це не передати… Це дуже важко. От сьогодні… Я не знаю, що я зробила. Це просто
Україно, ми тебе любимо, це для тебе, рідна, це для тебе
У прямому ефірі 33-річна українка не стримала сліз та прокричала ... сказала Харлан після перемоги в поєдинку за "бронзу". У фіналі українські стрибуни у воду показали п'ятий результат - 412.65, відставання від третього місця склало майже 10 балів. На минулій Олімпіаді у синхроні з 10-метрової вишки Середа і Олег Сербін у цій дисципліні стали шостими
Відзначимо, що Костевич – бронзова призерка Олімпіади-2020 у міксті стрільби з пістолета на 10 м, три роки тому вона здобула нагороду з Олегом Омельчуком
Ястремська продовжить виступи на Олімпіаді у парному розряді. У 1/16 фіналу Даяна разом із Мартою Костюк вийдуть на корт проти тандему Лінетт / Росольська
Представниця Японії на 1:46 хвилині першою отримала "шидо". Однак після цього два поспіль попередження заробила українка. Загалом поєдинок тривав 6:47 хвилин. Переможниця сутички визначилась "золотим рахунком" і завершився драматичним фіналом: Білодід заробила третє "шидо" та достроково програла японці Фунакубо на стадії 1/8 фіналу