Військово-обліковий документ із QR-кодом необхідний у багатьох життєвих ситуаціях: від працевлаштування до проходження перевірки на блокпостах. Відтепер ви можете сформувати його на порталі Дія і за потреби роздрукувати
Протягом 10 хвилин отримаєте документ у кабінет громадянина
Тепер військово-обліковий документ з Реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів можна отримати на порталі Дія – без візитів до установ та черг. Документ має таку саму юридичну силу, як паперовий, тож використовуйте його в будь-яких життєвих обставинах – від працевлаштування до проходження перевірки на блокпості
Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про людину