Водій автобуса «ЛАЗ Лайнер» перевозив групу дітей у супроводі двох дорослих із селища Любар Житомирської області до Микуличина Івано-Франківської області. За попередніми даними, він не впорався з керуванням, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся. Загалом в автобусі було 23 особи, з яких 19 дітей, двоє дорослих, які супроводжували групу, і два водії
Автобус перевозив людей з селища Любар Житомирської області до села Микуличин Івано-Франківської області. За попередніми даними, водій не впорався з керуванням та допустив перекидання транспортного засобу
16 дітей доставили до медичних закладів. Одна дитина та водій автобуса у важкому стані в реанімації. Внаслідок ДТП загинула 12-річна дівчинка та вчителька, яка супроводжувала групу. Наразі проводиться комплекс слідчих дій для встановлення усіх обставин події
Огляд місця події та документування наслідків ДТП тривають
Попередньо, внаслідок ДТП загинула дванадцятирічна дівчинка та один дорослий. Кількість травмованих встановлюється. Усіх потерпілих госпіталізували
Одна дитина та водій автобуса у важкому стані в реанімації